JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Powitanie nowego roku szkolnego PDF Print E-mail

Wakacje nieubłaganie dobiegły końca. Znowu szkoła i nowe wyzwania przed nami. Uśmiechnięte i stęsknione wróciłyśmy do koleżanek i naszej bursy. Z tej okazji, 13 września cała społeczność bursy uroczyście powitała nowy rok szkolny.

Podczas inauguracji pani dyrektor i wychowawczynie opowiedziały nam o pomysłach i wszystkich przedsięwzięciach, w których możemy brać udział w tym roku szkolnym. Z uśmiechem przypomniano nam, że szkoła to szansa, a nauka jest inwestycją w siebie i ten czas warto mądrze zaplanować i wykorzystać. Panie kucharki zaskoczyły nas własnymi wypiekami za co serdecznie dziękujemy. Było pysznie :)

Ps. Zamieszkały z nami nowe, sympatyczne dziewczęta. Cieszymy się, że są z nami i już od dziś planujemy Otrzęsiny :) Zapraszamy do galerii.

Galeria

 

 
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Dnia 27 kwietnia 2017 pożegnałyśmy kolejne maturzystki. Były ciepłe słowa, upominki dla najlepszych uczennic i tych, które wyróżniły się pod względem pracy na rzecz bursy i innych osób. Były tez pamiątkowe zdjęcia z młodszymi mieszkankami bursy. A jak wypadły? Popatrzcie...

Galeria

 

 
Bursa na Elbląskich Targach Pracy i Edukacji PDF Print E-mail

W tegorocznych Elbląskich Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się dnia 24 kwietnia 2017 roku wzięła udział również i nasza bursa. Dziewczęta chętnie opowiadały zainteresowanym osobom o naszej bursie, rozdawały wizytówki i ulotki, częstowały ciasteczkami i nie szczędziły dobrego słowa. Z takich targów warto korzystać, bo każda zainteresowana osoba znajdzie jakieś przydatne informacje dla siebie.

Galeria

 

 
"Mam talent" - impreza integracyjna z innymi bursami PDF Print E-mail

Dnia 5 kwietnia 2017 roku po raz pierwszy w naszej bursie odbyła się impreza integracyjna z innymi elbląskimi bursami pod hasłem "Mam talent". Liczba chętnych uczestników bardzo miło nas zaskoczyła. Okazało się, że mamy bardzo utalentowaną młodzież, która zaprezentowała nam swoje umiejętności i zdolności w bardzo różnych dziedzinach. Był taniec, śpiew, gra na gitarze, gra na skrzypcach, recytacja. Poziom był wysoki, a jury miało trudne zadanie wybrania tego najbardziej utalentowanego uczestnika. I miejsce zajęła wychowanka Bursy Szkolnej Nr 3, która zaprezentowała nam swoje zdolności wokalne. Piosenka w jej wykonaniu zauroczyła wszystkich. Otrzymała od naszej bursy dyplom i nagrodę, tak jak i pozostali wyróżnieni uczestnicy tego konkursu. Na pewno ta impreza zapisze się już na stałe w kalendarzu naszej bursy i możemy oczekiwać II edycji w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i chęć podzielenia się z nami swoimi umiejętnościami.

Galeria

 

 
Spotkanie z Policjantem PDF Print E-mail

Dbając o bezpieczeństwo naszych wychowanek zostało zorganizowane w dniu 23.03.2017 roku spotkanie profilaktyczno - edukacyjne z nadkomisarzem Policji p. Markiem Cieślakiem nt. "Cyberprzemocy". Policjant uświadomił dziewczętom, jakie zagrożenia wiążą się z „cyberprzemocą”, która polega na prześladowaniu, zastraszaniu, nękaniu, wyśmiewaniu innych osób z wykorzystaniem technik informacyjnych i komunikacyjnych, takich jak: e-mail, fora dyskusyjne, blogi, sms-y, telefony komórkowe, strony internetowe. Spotkania tego typu mają charakter prewencyjny i z pewnością przyczyniają się do poprawy wiedzy młodych ludzi na temat zagrożeń, z którymi czasem nieświadomie mogą się spotkać.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 14

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka