JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Rok szkolny 2012/2013 PDF Print E-mail

XXI Finał WOŚP

Już do tradycji należy, że nasze koleżanki kwestują na ulicach Elbląga podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak było i w tym roku - 13 stycznia. Chętnych do udzielenia wsparcia finansowego na tak zaszczytny cel nie brakowało, co można zobaczyć na zdjęciach.

Galeria

 

Dzień Seniora

Do tradycji bursy wpisały się już nasze spotkania z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej "Niezapominajka". W tym roku, z okazji "Dnia Seniora" dnia 15 listopada 2012 roku odbył się "Wieczorek przy kawie". którego organizatorkami były członkinie Klubu Ośmiu. Specjalnie dla Seniorów przygotowano poczęstunek oraz część artystyczną. Goście mogli wysłuchać kilku zadeklamowanych przez dziewczęta wierszy oraz zaprezentowanych piosenek takich jak: "Konik na biegunach" czy "Tyle słońca w całym mieście". Hitem wieczoru była piosenka zaspołu Weekend "Ona tańczy dla mnie", która została z werwą zaśpiewana przez wolontariuszki przy akompaniamencie gitary. Po przedstawieniu, gościom wręczono wcześniej wykonane przez dziewczęta bibułowe kwiaty.

Galeria

 

Pomagamy czworonogom

10 października zakończyła się w bursie akcja zorganizowana z okazji  Światowego Dnia Ochrony Zwierząt. Przez kilkanaście dni zbierałyśmy fundusze na karmę i preparaty witaminowe dla zwierząt z elbląskiego schroniska. Nie zapomniałyśmy też, że wkrótce zawita do nas zima i w związku z tym czworonogom przydadzą się cieplejsze posłania. Wszystkie zbędne, znajdujące się w naszych domach kołdry, koce i poduszki powędrowały do schroniska wraz z karmą zakupioną za zebrane pieniądze. Podczas przekazywania tych rzeczy na ręce Pani kierownik schroniska, zrobiłyśmy kilka zdjęć. Popatrzcie, czyż można przejść obojętnie obok takich smutnych, sympatycznych kundelków?

Galeria

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka