Nasza wychowanka w konkursie “Ośmiu Wspaniałych 2026”
Nasza wychowanka Ida Sokołowska została nominowana w XXVIII edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” na szczeblu regionalnym. To wyróżnienie jest dowodem uznania dla jej zaangażowania, pracy społecznej oraz wrażliwości na potrzeby innych.
Choć w tym roku Ida nie znalazła się w finałowej „ósemce”, sama nominacja stanowi ogromne osiągnięcie i potwierdzenie, że jej działania mają realny wpływ na otoczenie. Jej postawa jest inspiracją dla rówieśników i powodem do dumy dla całej naszej społeczności.
Ida wzięła również udział w uroczystej Gali, która odbyła się w Ratuszu Staromiejskim. Podczas wydarzenia otrzymała podziękowanie, dyplom oraz nagrodę za swoje zaangażowanie i działalność na rzecz innych.
Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek jej drogi i wierzymy, że w przyszłości jeszcze nie raz usłyszymy o jej sukcesach. Gratulujemy Idzie i życzymy dalszej energii do działania oraz realizacji kolejnych celów!


Wychowawcy
Aktualności