JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
"Bal Jesieni" dla zaproszonych dzieci PDF Print E-mail

Dnia 23 października b.r. odbył się w naszej bursie "Bal Jesieni", w którym wzięły udział dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Polnej. To dla nich Klub Wolontariusza przygotował tę zabawę połączoną z karaoke, konkursami i poczęstunkiem, a poprowadziła to wszystko pani animatorka. Widać było, że dzieci bawiły się bardzo fajnie a z ich twarzy nie znikał uśmiech. Dla takich chwil i tej dziecięcej radości warto organizować takie charytatywne akcje.

Galeria

 

 
"Planszówki integrują" PDF Print E-mail

"Planszówki integrują" - pod takim hasłem odbyło się w tym roku w naszej bursie jedno z wydarzeń obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W zasobach naszej biblioteki znajdują się nie tylko różnego gatunku książki i czytniki do e-booków ale także różne gry planszowe. Jeśli nie mamy pomysłu na zapełnienie czasu wolnego, gry planszowe są świetną alternatywą dla Internetu i portali społecznościowych. W ten sposób spędzone chwile nie tylko poprawiają relacje i komunikacje w grupie, ale również wpływają na ogólną atmosferę w bursie.

Zachęcamy do wypożyczania gier i miłego spędzania czasu w ten sposób.

Galeria

 

 
Spacer po Elbląskiej Starówce PDF Print E-mail

Integracja pierwszoklasistek połączona z poznawaniem najciekawszych miejsc i historii Elbląskiej Starówki weszła u nas do tradycji już kilka lat temu. Dnia 2 października b.r. uczennice klas I pod kierunkiem przewodnika PTTK przeszły się ulicami Starego Miasta wysłuchując opowieści przeplatanych barwnymi anegdotami. Na pewno w ten sposób poszerzyły swoją wiedzę na temat miasta, w którym przyszło im teraz mieszkać i miały okazję odwiedzić miejsca, w których niejedna z nich była pierwszy raz.

Galeria

 

 
Miesiąc Bibliotek Szkolnych PDF Print E-mail

 
Warsztaty kulinarne - Sushi PDF Print E-mail

Ach te pyszności!

A kto powiedział, że dziewczyny nie lubią prac w kuchni? ;) W naszej bursie, jak tylko pani intendentka ogłosi, że odbędą się warsztaty kulinarne, od razu pojawia się cała lista chętnych dziewcząt. I to nieważne, co będzie tematem przewodnim przygotowań, bo wiedzą, że zawsze wyjdzie z tego coś smacznego. Pani intendentka tak cierpliwie poinstruuje i poprowadzi, że zawsze wszystko się uda, a wiele osób zdobywa nowe umiejętności. No i jest się czym pochwalić w domu przed rodzicami.

Tym razem było to sushi. Wcale nie taka łatwa  potrawa do przygotowania, ale oczywiście, pod okiem pani intendentki, wyszła wyśmienicie.

Czekamy na kolejne...

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 15

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka