JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Bursa - wirtualnym opiekunem Mako PDF Print E-mail

Pucek, nasz wirtualny podopieczny ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt doczekał się wreszcie adopcji i zamieszkał w prywatnym domu. Cieszymy się niezmiernie, że ostatnie lata swojego życia spędzi otoczony ciepłem, życzliwością i zainteresowaniem, mając tylko dla siebie swojego opiekuna.

Chcąc dalej wspierać bezdomne zwierzęta wybrałyśmy kolejnego pieska do wirtualnej adopcji. Jest nim 12-letni Mako, który trafił do schroniska 4 grudnia 2022 roku, a więc niedawno. Na stronie internetowej schroniska możemy przeczytać, że Mako jest łagodnym i przyjaznym stworzeniem. Wkrótce same będziemy mogły się o tym przekonać i dokładnej poznać jego charakter podczas odwiedzin i wspólnych spacerów. Liczymy po cichu, że może on również podzieli los Pucka i znajdzie kogoś, kto będzie chciał go przygarnąć do swojego domu i traktować jak wiernego przyjaciela.

Jeśli chcecie zobaczyć "naszego" Mako, to kliknijcie w poniższy link.

Mako - wirtualny podopieczny

 

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka