JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Akcja "Święto Drzewa" PDF Print E-mail

W bieżącym roku szkolnym bierzemy udział w kolejnej edycji programu "Święto Drzewa" - organizowanego przez Klub Gaja.

W poniedziałek 11 października posadziłyśmy w ogrodzie bursy pierwsze z dwóch zaplanowanych do posadzenia drzew (Fotorelacja).

Przy tej okazji zachęcamy Was do przyłączenia się do innych akcji realizowanych przez Klub Gaja. Przed nami konkurs Drzewo Roku 2022. Zgodnie z zamierzeniem pomysłodawców "Nie szukamy drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych ani najrzadszych. Szukamy drzewa najbardziej kochanego, drzewa z opowieścią, drzewa, które pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi." Laureatem zostanie drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na rolę drzew w naszym życiu, wzmocnienie świadomości społecznej w odniesieniu do środowiska, w którym żyjemy oraz wyłonienie najważniejszego, najciekawszego, najbardziej lubianego i cenionego przez społeczności lokalne drzewa w naszym kraju. Poszukujemy drzewa z historią, która pobudza wyobraźnię i scala wspólnotę osób mieszkających w danym regionie.

Klub Gaja jest organizatorem konkursu Drzewo Roku w Polsce, który należy do rodziny Europejskiego Drzewa Roku. Zwycięzca polskiej edycji konkursu co roku bierze udział w głosowaniu na Europejskie Drzewo Roku na stronie www.treeoftheyear.org"

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka