JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Pomagamy bezdomnym zwierzętom PDF Print E-mail

Szczęśliwy pies daje szczęście człowiekowi

Jak każdego roku, zbieraliśmy karmę i inne datki potrzebne schronisku dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. W czwartek 7 października, trzy nasze koleżanki wspólnie z panią dyrektor zawiozły zebrane artykuły na miejsce. Pracownicy schroniska złożyli na ich ręce serdeczne podziękowania za ofiarność i pamięć o potrzebach ich podopiecznych. Podczas rozmowy z nimi dowiedziałyśmy się, że w tej chwili w schronisku przebywa znacznie mnie porzuconych zwierząt niż wcześniej.

Mimo to, pomoc darczyńców i wolontariuszy nadal jest bardzo potrzebna. Mamy nadzieję, że w naszym społeczeństwie wzrasta świadomość odpowiedzialności za kupione lub adoptowane zwierzęta. Dbanie o szczęście psa czy kota, to jego właściwe karmienie, regularne spacery, satysfakcjonująca zabawa, ale również zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz leczenia podczas choroby i rozwiązywanie problemów związanych z jego starością. Zwierzę przyjęte do naszego domu, ma w nim pozostać na zawsze, dlatego tak ważna jest świadomość, z jakimi problemami i kosztami może być to związane. Zwierzęta w elbląskim schronisku mają dobrą opiekę. Mimo to, przykro jest patrzeć w smutne oczy szukające miłości. W tej chwili myślimy o wirtualnej adopcji jednego z psów. Tę decyzję podejmiemy wspólnie na forum całej społeczności bursy. Szczegóły niebawem.

Galeria

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka