JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Pomagamy czworonogom PDF Print E-mail

Za nami finał akcji "Pomagamy czworonogom".

W czwartek, 7 listopada br. grupa naszych wolontariuszek pod opieką pani dyrektor odwiedziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Zainteresowanie akcją pomocy dla zwierząt było niesamowite, a my nadal nie możemy się nacieszyć z jej rezultatów. Zebrałyśmy bardzo dużo karmy zarówno suchej jak i mokrej. Co istotne, naszą radość podziela pani Małgorzata Krawczyk - zastępca kierownika schroniska. W jej imieniu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do naszej zbiórki.

Pani Małgorzata opowiedziała nam o bieżących potrzebach schroniska, zasadach wolontariatu i opieki nad ich podopiecznymi oraz o możliwości odwiedzenia nas w bursie w ramach edukacji humanitarnej wobec zwierząt. Udało nam się też poznać niemal wszystkie zwierzaki, którym zdecydowaliśmy się pomóc. Zauważyliśmy, że najmniejsze szanse na adopcję mają duże psy. Niektóre z nich mieszkają w schronisku od 2011 roku. Nadal bardzo spragnione uwagi, ludzkiego ciepła i głasków.

Widzimy także, jak bardzo zmieniło się to schronisko, jak zabiega się o coraz lepsze warunki pobytu wszystkich zwierząt, jak dużo wolontariuszy je odwiedza. Ta wizyta dała nam siłę i rozpaliła zapał do dalszej pracy.

Z przyjemnością będziemy wspierali porzucone psy i koty. Już dziś myślimy o wykorzystaniu starych swetrów i bluz polarowych i samodzielnym uszyciu ciepłych, wygodnych legowisk dla zwierząt.

Warto pomagać!

Galeria

 

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka