JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

"BohaterON - włącz historię!" PDF Print E-mail

Już kolejny raz nasza bursa wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W tym roku stowarzyszenie propagujące tę akcję, nie udostępniło kartek, które można by wysłać Powstańcom. Dziewczęta wzięły więc sprawę w swoje ręce i przygotowały kartki z dostępnych w bursie materiałów. Znalazły się na nich nie tylko pozdrowienia i  życzenia, ale również podziękowanie za trud i heroizm włożony w walkę o wolność Ojczyzny.

Cieszymy się, że co roku znajdą się takie wychowanki, które z zapałem deklarują chęć wzięcia udziału w tej akcji, aby wyrazić swoją wdzięczność i przekazać ciepłe słowo wszystkim walczącym w Powstaniu. Na pewno akcja ta zwiększyła świadomość młodzieży, że Powstanie Warszawskie było jednym z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość.

Galeria

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka