JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Ucz się z Myszką PDF Print E-mail

Już drugi rok w naszej bursie prężnie działa pomoc wychowankom w nauce z matematyki w ramach akcji "Ucz się z Myszką". Była mieszkanka bursy - obecnie studentka UG Agata Myszka cyklicznie, raz w tygodniu przyjeżdża do bursy i poświęca swój czas prowadząc dla zainteresowanych uczennic zajęcia wyrównawcze z bieżącego materiału a dla maturzystek powtórki wybranych zagadnień z matematyki. Zajęcia te są prowadzone nieodpłatnie - jak twierdzi sama "Myszka" - z sympatii dla wychowawczyń bursy, jej mieszkanek, a przede wszystkim chęci niesienia pomocy potrzebującym. Cieszą się one dużym zainteresowaniem dziewcząt i czasami jest więcej chętnych niż możliwości czasowych, aby każdej pomóc.

Dziękujemy "Myszce" za swój czas, jaki nam poświęca, wsparcie i bezinteresowną pomoc.

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka