JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Kącik gier i zabaw PDF Print E-mail

W styczniu b.r. udało nam się stworzyć coś nowego i trwałego. W ramach realizacji programu "Młody Obywatel na Sportowo", w jednej ze świetlic znalazło się stałe miejsce do gier edukacyjnych, gry w karty, gier towarzyskich, turniejów intelektualnych i innych ciekawych inicjatyw. Zakupiono dwa specjalne stoły oraz osiem wygodnych foteli. Całość tworzy przestrzeń przyjazną rozrywkom intelektualnym. Mamy teraz miejsce integrujące społeczność naszej bursy - zdecydowanie atrakcyjniejsze od ekranów laptopów i smartfonów. Cieszy nas duże zainteresowanie dziewcząt wspólną aktywnością, rozmową i wesołą rywalizacją. Już niedługo zbierzemy wszystkie zdjęcia z tegorocznych turniejów, spotkań i rozgrywek i powstanie specjalna galeria wraz z opisem poszczególnych gier.

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka