JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Pomagamy czworonogom PDF Print E-mail

Idzie zima...

Z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach w bursie została ogłoszona zbiórka pieniędzy i pledów na rzecz elbląskiego schroniska. Udało nam się zebrać kilka koców i kwotę w wysokości 65 zł. Może to niewiele, ale panie pracujące ze zwierzętami twierdzą, że liczy się każda złotówka, zwłaszcza teraz, gdy idą chłodniejsze dni i noce, a potrzeby czworonogów rosną. Zawożąc te datki, spędziłyśmy w schronisku około godziny, podczas której zobaczyłyśmy jak żyją tam zwierzęta i dałyśmy im kilka chwil radości swoim zainteresowaniem. Myślę, że ten wyjazd dał nam dużo do myślenia i na pewno teraz będziemy bardziej szanować zwierzęta, a kto wie, może nawet regularnie im pomagać. Cieszymy się, że mogłyśmy je odrobinę wesprzeć.

Ola

Galeria

 

 

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka