JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w naszej bursie PDF Print E-mail

 

Spotkanie było wyjątkowe, pełne emocji i na długo zapadnie w pamięci.

Galeria

 

 

 
"Czad - cichy zabójca" PDF Print E-mail

Zbliża się zima. temperatura na zewnątrz spada, a my szukamy ciepła. W tym czasie musimy jednak pamiętać o bezpieczeństwie i profilaktyce zatruć tlenkiem węgla.

Jak podają statystyki, każdego roku na skutek zatrucia tlenkiem węgla (czadem) umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Z tego powodu włączamy się do akcji "Czad-Cichy Zabójca". Chcemy zapoznać Was z zasadami właściwego eksploatowania domowych urządzeń grzewczych. Przeczytajcie i podzielcie się tą wiedzą z rodzicami, dziadkami. Bądźcie czujne na potencjalne zagrożenie.

Od stosowania tych ważnych zasad, może zależeć nasze zdrowie oraz zdrowie naszych bliskich.

 

ZASADY  WŁAŚCIWEGO  EKSPLOATOWANIA  URZĄDZEŃ  GRZEWCZYCH

 

 

 
Szyjemy legowiska PDF Print E-mail

 

Legowiska gotowe. Teraz tylko musimy je zawieść do schroniska, aby pieskom było wygodnie i ciepło.

Galeria

 

 

 

 
Wyjście na lodowisko PDF Print E-mail

Ruch to zdrowie

Wszędzie wokół słyszy się, że teraz młodzież nie chce się ruszać, woli siedzieć przed komputerem lub smartfonem i zajadać chipsy. Czy rzeczywiście tak jest? Niekoniecznie.

U nas większość dziewcząt ma świadomość, że ruch ma zbawienny wpływ nie tylko na sprawność, kondycję fizyczną i wygląd, ale także na psychikę. Wpływ ruchu na lepszą relaksację i koncentrację już dawno został przebadany i one doskonale o tym wiedzą.

Na hasło "idziemy na lodowisko" zgłosiło się ponad 20 osób. Ostatecznie 7 listopada 16-osobowa grupka dziewcząt pod opieką p. Marzeny wybrała się na kryte lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ten sport staje się coraz bardziej popularny, o czym świadczą kolejki do kasy po bilet. Nasze dziewczęta świetnie sobie radziły na łyżwach, a jeśli zdarzył się upadek, były bardzo dzielne, szybko się podnosiły i kontynuowały jazdę. Uśmiech, radość i dobra zabawa towarzyszyła im przez całe 45 minut, co widać na fotkach.

Chciałoby się powtórzyć takie wyjście.

Galeria

 

 
Spotkanie z dietetykiem PDF Print E-mail

 

I już po bardzo interesującym spotkaniu.

Galeria

 

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 14

Rekrutacja 2020/2021

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka