JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Dnia 18 kwietnia 2013 roku uroczyście pożegnałyśmy nasze starsze koleżanki, które w tym roku kończą szkołę i zdają maturę. Dziewczęta z sekcji kulturalno-oświatowej przygotowały część artystyczną, na którą składały się wiersze i piosenki zaśpiewane przy akompaniamencie gitary. Maturzystki wsłuchane w słowa, przypomniały sobie, jak to rok temu one żegnały swoje starsze koleżanki, a teraz same siedzą na honorowych miejscach. Po słowach pożegnania wygłoszonych przez panią dyrektor, dziewczęta otrzymały upominki w postaci płyt ze zdjęciami z imprez i uroczystości, w których uczestniczyły podczas swojego pobytu w bursie oraz koszulki bawełniane z wizerunkiem wszystkich tegorocznuch maturzystkek. Po części oficjalnej wszystkie zgromadzone osoby zostały zaproszone na poczęstunek. Przy torcie toczyły się rozmowy o tym, co ciekawego i śmiesznego wydarzyło się w bursie i co szczególnie utkwiło w pamięci z ostatnich 3-4 lat. Nasz fotograf, w którego wcieliła się Karolina, starał się uwiecznić najciekawsze momenty z uroczystości swoją lustrzanką, a jego prace można ocenić klikając w galerię.

Galeria

 
Turniej Scrabble PDF Print E-mail

20 marca 2013 roku odbył się w bibliotece naszej bursy Turniej Scrabble. Do pierwszego etapu przystąpiło 7 dziewcząt. Do finału przeszły dwie osoby, które zawzięcie walczyły o zwycięstwo. To była dobra zabawa połączona z lekkim wysiłkiem usmysłowym. Tytuł "Mistrza Scrabble" zdobyła Marta Czerwińska z I grupy. Gratulujemy!

Galeria

 
Rozgrywki ping ponga PDF Print E-mail

Wiosna się zbliża - trzeba rozruszać dziewczęta. Jedna z kożeżanek wpadła na pomysł, aby zorganizować rozgrywki w ping ponga. A ponieważ wciąż pamiętamy dobrą zabawę, jaka im towarzyszyła w ubiegłym roku, chętnych do poodbijania piłeczki nie zabrakło. 14 marca 2013 roku zawodniczki stawiły się na rozgrywki przygotowane fizycznie i duchowo. Nieliczna publiczność robiła wszystko, aby podgrzać atmosferę i dopingować swoje faworytki.

Galeria

 
Wybory Najsympatyczniejszej Mieszkanki Bursy PDF Print E-mail

Do tradycji bursy należy już coroczny wybór Najsympatyczniejszej Mieszkanki Bursy. W głosowaniu na swoją faworytkę biorą udział wszystkie wychowanki. W tym roku wybory odbyły się 12 marca poprzez oddanie głosu do wcześniej przygotowanego pojemnika. Nad właściwym przebiegiem czuwały wychowawczynie.  Najsymapatyczniejszą Mieszkanką Bursy została Agata Myszka, tegoroczna maturzystka, która cieszy się powszechnym uznaniem koleżanek. Gratulujemy jej zwycięstwa i życzymy powodzenia na maturze.

Galeria

 
Wieczerza Wigilijna PDF Print E-mail

Chcąc stworzyć wyjątkową atmosferę i poczuć zbliżające się Swięta Bożego Narodzenia zorganizowana została w bursie uroczysta wieczerza wigilijna, w której uczestniczyły wszystkie meiszkanki bursy wraz z gronem pedagogicznym. W tym roku przypadła ona dnia 19 grudnia. Rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną wcześniej przez chętne wychowanki. Składały się na nią okazjonalne wiersze oraz kolędy zaśpiewane przy akompaniamencie gitary. Oczywiście wszystkim udzielił się podniosły nastrój i z chęcią zgromadzone osoby włączyły się do wspólnego śpiewania kolęd. Po tej rozśpiewanej części przyszła kolej na kolację. Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich do drugiej sali, gdzie czekał pięknie zakryty stół ze świątecznymi dekoracjami i ciepłymi potrawami wigilijnymi. Oczywiście nie mogło zabraknąć tego dnia Mikołaja, który w asyście wychowawczyń odwiedził każdą mieszkankę w jej pokoju i wręczył - wyciągnąwszy wcześniej z wielkiego worka - prezent. Kto chciał mógł sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Galeria

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 14

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka