JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
"Samorząd młodzieży - potrzeby i dążenia" - konferencja PDF Print E-mail

Dnia 10 marca 2015 roku odbyło się w naszej placówce pionierskie spotkanie przedstawicieli samorządów wszystkich elbląskich burs, mające charakter konferencji pod nazwą "Samorząd młodzieży - potrzeby i dążenia". Młodzież wysłuchała wystąpień zaproszonych gości na tematy promujące działalność samorządową i podejmowanie różnego rodzaju inicjatyw. Otrzymała cenne rady - jak rozpocząć własną działalność oraz jak zostać liderem grupy. Po wystąpieniu zaproszonych gości, młodzież podczas dyskusji wymieniała się doświadczeniami z własnych praktyk stosowanych w swoich bursach. Spotkanie zakończyło się smacznym poczęstunkiem i zwiedzaniem pokoi przez zaproszonych gości i młodzież. Mamy nadzieję, że to pierwsze spotkanie, nie będzie ostatnim tego typu wydarzeniem.

Paula Ponikowska gr.I

Galeria

 

 
Spotkanie przy "Wigilijnym stole" PDF Print E-mail

 

"Święta dlatego w takiej u nas są cenie, że są nieliczne w różnych dni bezliku" - William Szekspir

Dnia 16 grudnia 2014 roku zgodnie z coroczną tradycją, w naszej bursie została zorganizowana wieczerza wigilijna. Na początku - jak zawsze aktywne i zaangażowane w życie bursy - koleżanki, przygotowały dla nas jasełka, i choć kryło się w nich przesłanie szerzenia wśród nas uczucia miłości i serdeczności, rozbawiły całą zebraną publiczność. Następnie Pani Dyrektor złożyła wszystkim ciepłe i serdeczne życzenia, za które serdecznie dziękujemy. Po tej uroczystej części, już po raz drugi w ostatnim czasie, zawitał do nas Święty Mikołaj i obdarował każdą z nas prezentem. Ukoronowaniem naszego wyjątkowego wieczoru była wyśmienita kolacja, na którą Panie kucharki przygotowały świąteczne potrawy, takie jak: paszteciki, rybę po grecku, sałatki. Nie zabrakło również makowca i ciasta owocowego. A wszystko to mogłyśmy popić czerwonym barszczem. To był inny wieczór od innych i jakże mile spędzony.

Klaudia Mazurek gr.III

Galeria

 

 
Odwiedziny Mikołaja PDF Print E-mail

O trzy dni wcześniej, bo już 3 grudnia zawitał do nas w tym roku Mikołaj. Odwiedziny w pokojach ze słodkim upominkiem wywołały wśród mieszkanek dużo radości i oczywiście uśmiech na twarzy. Pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem zostały zamieszczone w Galerii.

Galeria

 

 
"Wieczór andrzejkowy" PDF Print E-mail

"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze"

27 listopada 2014 roku nasze wyjątkowe, bardzo angażujące się koleżanki zorganizowały dla wszystkich mieszkanek bursy wieczór "andrzejkowy". Były specjalnie na tę okazję przygotowane dekoracje stołu, stroje, no i oczywiście wróżby. Z uśmiechem na twarzy nasze "wróżki" przepowiadały przyszłość, imię przyszłej sympatii a nawet męża. Tak się złożyło, że dla każdej dziewczyny, która skorzystała z usług "wróżki" los okazał się bardzo przychylny i czeka ją bajkowe życie usłane różami. Trzymamy kciuki, aby ono się spełniło.

Galeria

 
"Wieczór z muzyką..." PDF Print E-mail

W dniu 12 listopada 2014 roku tradycyjnie już, bo po raz trzeci, odbył się w naszej bursie "Wieczór z muzyką...". Po reggae i rocku przyszedł czas na POP. Dziewczęta uczestniczące w muzycznym spotkaniu, wymieniały się wzajemnie ciekawostkami dotyczącymi wykonawców muzyki rozrywkowej oraz słuchały wielkich przebojów POP. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania i tańczenia przy hitach z pierwszych list przebojów, takich gwiazd jak: Rihanna, Michael Jackson czy Justin Bieber. Miłe spotkanie zorganizowane pod okiem pani Kasi osłodził dziewczętom ciasteczkowy poczęstunek.

Klaudia Mazurek gr. III

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 15

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka