JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Rozstania przyszedł czas...

Dnia 28 kwietnia 2016 roku, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w szkołach, pożegnałyśmy nasze maturzystki. Na ostatnim naszym wspólnym i jakże uroczystym spotkaniu, wysłuchałyśmy słów i piosenek w wykonaniu młodszych koleżanek, które niosły przesłanie i wprowadzały w nastrój wspomnień z minionych lat. Pani dyrektor bursy wręczyła najbardziej udzielającym się i wyróżniającym maturzystkom drobne upominki, a wszystkim życzyła mądrych decyzji i powodzenia na egzaminach. Na twarzach niektórych osób widać było wzruszenie, a nawet popłynęły łzy. Coś się zaczyna i coś się kończy... niestety. Na koniec, żeby nie rozstawać się w tak smutnej atmosferze pani dyrektor zaprosiła zebranych na słodki poczęstunek. Wszystkim maturzystkom życzymy połamania piór na maturze!

Galeria

 

 
"Bajkowy wieczór" PDF Print E-mail

18 kwietnia br. mieszkanki naszej bursy wyruszyły w kolejna akcję. Tym razem dziewczyny (Julia, Jola i dwie Agnieszki) wybrały się do Szkoły Podstawowej Nr 4, żeby w tamtejszej świetlicy zorganizować dzieciom wieczór z bajkami i wierszami. W wykonaniu dziewcząt pojawiły się utwory Jana Brzechwy, m. in. "Paweł i Gaweł", czy "Zosia Samosia". Odczytany został także wybrany rozdział "Mikołajka". Dzieci słuchały z uwagą i reagowały śmiechem słysząc zabawne historie. Atmosfera była bardzo sympatyczna, więc z chęcią powtórzymy takie spotkanie.

Galeria

 

 
Wieczór z muzyką... PDF Print E-mail

Nasze koleżanki wyszły z inicjatywą zorganizowania wieczoru z muzyką, który ostatecznie miał miejsce 17 marca br. Na spotkanie to zostali zaproszeni mieszkańcy obu zaprzyjaźnionych z nami burs. Niestety przyszli tylko przedstawiciele Bursy Nr 4 i to sami chłopcy. Okazali się przesympatyczni i świetnie wspólnie się bawiliśmy. Nasze mieszkanki przygotowały prezentacje na temat swoich ulubionych gatunków w muzyce. Ada przybliżyła nam disco-polo, Agnieszka wskazała na wyjątkowość alternatywy, a Mirella próbowała udowodnić zgromadzonym piękno muzyki klasycznej. Wieczór urozmaiciły gry i zabawy muzyczne oraz śpiew do późnych godzin wieczornych. Liczymy na powtórzenie takiego spotkania.

Galeria

 

 
Najsympatyczniejsza... PDF Print E-mail

Głosowanie zakończone! Najsympatyczniejszą Mieszkanką Bursy w tym roku szkolnym została... Daria Beksa z grupy I. Zobaczcie sami, z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech! Gratulujemy Dario!

Galeria

 

 
Dzień Kobiet w SPA PDF Print E-mail

W tym roku Dzień Kobiet obchodziłyśmy nieco inaczej niż zwykle. W naszej bursie sekcja kulturalno-oświatowa zorganizowała SPA, podczas którego można było poddać się wielu zabiegom prowadzonym zarówno przez nasze koleżanki, jak i zaproszone słuchaczki Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej o kierunku technik usług kosmetycznych. Był punkt fryzjerski, gdzie Lidka i Roksana wyczarowywały piękne fryzury, był kącik manicure prowadzony przez Jolę i "stół" masażu, który obsługiwała Kamila. W drugiej świetlicy zaproszone słuchaczki wykonywały profesjonalny masaż dłoni, po których skóra była gładka i odświeżona. Przygotowany został także kącik z prasą, gdzie osoby oczekujące na swoją kolejkę, mogły wypełnić czas pismami kobiecymi.Taki sposób spędzenia Dnia Kobiet wszystkim przypadł do gustu i  być może zagości u nas już na stałe.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 14

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka