JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Po I semestrze PDF Print E-mail

Podsumowanie I semestru mamy za sobą. Zarówno pod względem wyników w nauce jak i zaangażowania w prace na rzecz bursy i środowiska, dziewczęta w większości osiągnęły wysoki poziom, co świadczy o ich dużym poczuciu odpowiedzialności, sumienności i ambicji. Zawsze wysoko cenimy chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym, a tym samym dużą wrażliwość dziewcząt na los i krzywdę innych oraz empatię. Takich osób mamy w bursie sporo. I to dla nich w formie podziękowania za czas i trud włożony w pomoc innym, zostały zorganizowane dwa wyjścia do kina na filmy: "Maria Skłodowska-Curie" i "Chata". Wiemy, że również w II semestrze dziewczęta nadal będą chętnie kontynuowały swoją pracę.

Gratulujemy wszystkim wychowankom, które osiągnęły sukcesy i mają poczucie dobrze wykonanej pracy.

Galeria

 

 
Wieczerza wigilijna PDF Print E-mail

Dnia 20 grudnia 2016 roku wszystkie mieszkanki bursy, odświętnie ubrane, zebrały się w stołówce, aby wspólnie spędzić szczególny wieczór przy wigilijnym stole. Podniosły nastrój stworzony przez część artystyczną przygotowaną przez dziewczęta z sekcji kulturalno-oświatowej oraz pięknie udekorowane stoły, udzielił się każdemu. Po wysłuchaniu życzeń skierowanych do grona pedagogicznego oraz wszystkich mieszkanek, można było popróbować wigilijnych potraw, które własnoręcznie przygotowały panie pracujące w naszej bursowej stołówce. Wszystko było pyszne, a nam dopisywał radosny nastrój.

Galeria

 

 
Warsztaty plastyczne - konkurs PDF Print E-mail

Święta się zbliżają i dobrym zwyczajem jest wysłać do znajomych kartę z życzeniami. Wiele dziewcząt z naszej bursy może się poszczycić zdolnościami manualnymi, dlatego też zorganizowano dla nich warsztaty plastyczne, podczas których mogły stworzyć własną, autorską kartkę świąteczną i tym samym wziąć udział w konkursie plastycznym. Pomysły na kartkę były różne, materiały do wykorzystania również. Wszystkie prace były wykonane starannie i prezentowały wysoki poziom, w związku z czym, każda została nagrodzona.

Galeria

 

 
Mikołaj w bursie PDF Print E-mail

Mikołaj nas bardzo lubi... Każdego roku odwiedza nas w bursie, puka do każdego pokoju obwieszczając jednocześnie swoje przybycie magicznym dzwonkiem i zawsze ma coś słodkiego dla nas. Nawet jeśli ktoś nie był za bardzo grzeczny, to lekko pogrozi palcem, ale i tak poczęstuję przynajmniej... cukierkiem. Dla tych, co zaprezentują swoje zdolności wokalne lub recytatorskie, łakoci jest znacznie więcej. Liczymy, że i w przyszłym roku o nas nie zapomni. Dziękujemy Mikołajowi i przesyłamy pozdrowienia.

Galeria

 

 
Wieczór Andrzejkowy z zumbą PDF Print E-mail

W tym roku, podczas "Wieczoru Andrzejkowego" nie było w naszej bursie wróżb ani tradycyjnych zabaw. W budynku bursy rozbrzmiewały za to melodie zumby. Pod okiem zaproszonej do bursy instruktorki tego tańca, każda chętna wychowanka miała okazję nauczyć się jego podstawowych kroków, tańca, który jest szczególny, ponieważ został zainspirowany połączeniem tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Okazało się, że zumba wcale nie jest taka trudny, a sprawia wiele radości i świetnie rozładowuje napięcie i stres. Szkoda tylko, że tak mało dziewcząt uczestniczyło w tym mini kursie.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 15

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka