JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
"Otrzęsiny" inaczej PDF Print E-mail

Ubiegłoroczna zmiana formy "otrzęsin" dla nowych wychowanek tak się spodobała, że i w tym roku pierwszoklasistki zamiast brać udział w niekoniecznie przyjemnych zabawach i konkurencjach, wybrały się pod opieką przewodnika PTTK na wycieczkę po elbląskiej Starówce.

I tak, dnia 20 września br. wszystkie zebrały się przy słynnym Piekarczyku, by rozpocząć wędrówkę po najciekawszych miejscach Starówki. Pogoda dopisała, a na twarzach dziewcząt gościł uśmiech, gdy słuchały opowieści pana w kapeluszu.

Ale to nie jedyna atrakcja tego dnia.

Po powrocie do bursy, czekała na wszystkich smaczna grillowana kolacja, przygotowana przez nasze panie kucharki, a po niej, na stół wjechał wielki, pięknie udekorowany i pyszny tort. Przygotowane dla pierwszoklasistek sentencje wzbudziły zainteresowanie i chęć podzielenia się swoimi przemyśleniami z innymi.

Integracyjne spotkanie w stołówce sprawiło, że nowe mieszkanki bursy poczuły, że są tutaj mile widziane i mogą liczyć na życzliwość i wsparcie wszystkich.

Galeria

 

 
Powitanie nowego roku szkolnego PDF Print E-mail

Wakacje nieubłaganie dobiegły końca. Znowu szkoła i nowe wyzwania przed nami. Uśmiechnięte i stęsknione wróciłyśmy do koleżanek i naszej bursy. Z tej okazji, 13 września cała społeczność bursy uroczyście powitała nowy rok szkolny.

Podczas inauguracji pani dyrektor i wychowawczynie opowiedziały nam o pomysłach i wszystkich przedsięwzięciach, w których możemy brać udział w tym roku szkolnym. Z uśmiechem przypomniano nam, że szkoła to szansa, a nauka jest inwestycją w siebie i ten czas warto mądrze zaplanować i wykorzystać. Panie kucharki zaskoczyły nas własnymi wypiekami za co serdecznie dziękujemy. Było pysznie :)

Ps. Zamieszkały z nami nowe, sympatyczne dziewczęta. Cieszymy się, że są z nami i już od dziś planujemy Otrzęsiny :) Zapraszamy do galerii.

Galeria

 

 
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Dnia 27 kwietnia 2017 pożegnałyśmy kolejne maturzystki. Były ciepłe słowa, upominki dla najlepszych uczennic i tych, które wyróżniły się pod względem pracy na rzecz bursy i innych osób. Były tez pamiątkowe zdjęcia z młodszymi mieszkankami bursy. A jak wypadły? Popatrzcie...

Galeria

 

 
Bursa na Elbląskich Targach Pracy i Edukacji PDF Print E-mail

W tegorocznych Elbląskich Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się dnia 24 kwietnia 2017 roku wzięła udział również i nasza bursa. Dziewczęta chętnie opowiadały zainteresowanym osobom o naszej bursie, rozdawały wizytówki i ulotki, częstowały ciasteczkami i nie szczędziły dobrego słowa. Z takich targów warto korzystać, bo każda zainteresowana osoba znajdzie jakieś przydatne informacje dla siebie.

Galeria

 

 
"Mam talent" - impreza integracyjna z innymi bursami PDF Print E-mail

Dnia 5 kwietnia 2017 roku po raz pierwszy w naszej bursie odbyła się impreza integracyjna z innymi elbląskimi bursami pod hasłem "Mam talent". Liczba chętnych uczestników bardzo miło nas zaskoczyła. Okazało się, że mamy bardzo utalentowaną młodzież, która zaprezentowała nam swoje umiejętności i zdolności w bardzo różnych dziedzinach. Był taniec, śpiew, gra na gitarze, gra na skrzypcach, recytacja. Poziom był wysoki, a jury miało trudne zadanie wybrania tego najbardziej utalentowanego uczestnika. I miejsce zajęła wychowanka Bursy Szkolnej Nr 3, która zaprezentowała nam swoje zdolności wokalne. Piosenka w jej wykonaniu zauroczyła wszystkich. Otrzymała od naszej bursy dyplom i nagrodę, tak jak i pozostali wyróżnieni uczestnicy tego konkursu. Na pewno ta impreza zapisze się już na stałe w kalendarzu naszej bursy i możemy oczekiwać II edycji w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i chęć podzielenia się z nami swoimi umiejętnościami.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 3 of 14

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka