JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Wybory Najsympatyczniejszej Mieszkanki Bursy PDF Print E-mail

Do tradycji bursy należy już coroczny wybór Najsympatyczniejszej Mieszkanki Bursy. W głosowaniu na swoją faworytkę biorą udział wszystkie wychowanki. W tym roku wybory odbyły się 12 marca poprzez oddanie głosu do wcześniej przygotowanego pojemnika. Nad właściwym przebiegiem czuwały wychowawczynie.  Najsymapatyczniejszą Mieszkanką Bursy została Agata Myszka, tegoroczna maturzystka, która cieszy się powszechnym uznaniem koleżanek. Gratulujemy jej zwycięstwa i życzymy powodzenia na maturze.

Galeria

 
Wieczerza Wigilijna PDF Print E-mail

Chcąc stworzyć wyjątkową atmosferę i poczuć zbliżające się Swięta Bożego Narodzenia zorganizowana została w bursie uroczysta wieczerza wigilijna, w której uczestniczyły wszystkie meiszkanki bursy wraz z gronem pedagogicznym. W tym roku przypadła ona dnia 19 grudnia. Rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną wcześniej przez chętne wychowanki. Składały się na nią okazjonalne wiersze oraz kolędy zaśpiewane przy akompaniamencie gitary. Oczywiście wszystkim udzielił się podniosły nastrój i z chęcią zgromadzone osoby włączyły się do wspólnego śpiewania kolęd. Po tej rozśpiewanej części przyszła kolej na kolację. Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich do drugiej sali, gdzie czekał pięknie zakryty stół ze świątecznymi dekoracjami i ciepłymi potrawami wigilijnymi. Oczywiście nie mogło zabraknąć tego dnia Mikołaja, który w asyście wychowawczyń odwiedził każdą mieszkankę w jej pokoju i wręczył - wyciągnąwszy wcześniej z wielkiego worka - prezent. Kto chciał mógł sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Galeria

 
Konkurs świąteczny PDF Print E-mail

Aby zaakcentować w bursie zbliżające się Święta, został ogłoszony konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną pokoju. Kilka dziewcząt zgłosiło swój udział, a ich pomysły i efekt końcowy oceniło jury 18 grudnia. Wszyscy pozostali mogą obejrzeć dekoracje na zdjęciach.

Galeria

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 Next > End >>

Page 17 of 17

Rekrutacja 2022/2023

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka