JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

 
Ważne PDF Print E-mail

 

 

Dziewczęta,

Gdyby któraś z Was potrzebowała kontaktu z psychologiem, to może umówić się dzwoniąc do Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  na konsultację telefoniczną albo skorzystać z inicjatywy https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl


 

 

 
Podsumowanie I półrocza PDF Print E-mail

Czas wytężonej pracy przed zakończeniem I półrocza za nami. Pracowałyśmy z wielkim zapałem, by uzyskać jak najlepsze oceny i udało się. A o tym jak wypadłyśmy w bursie, dowiedziałyśmy się na ogólnym zebraniu podsumowującym naszą aktywność i wyniki w nauce, które odbyło się 10 lutego. Średnia ocena w bursie wypadła na poziomie 4,15, a aż 18 dziewcząt uzyskało średnią ocen co najmniej 5,0. Najwyższa średnia to 5,45. Jesteśmy z siebie zadowolone, a jeszcze zapewniamy, że na koniec roku będzie znacznie lepiej.

Dużo dziewcząt czas przeznaczało nie tylko na naukę, ale także angażowało się w rożne przedsięwzięcia i akcje, tak na terenie bursy jak i poza nią. Wszystkie te osoby zostały nagrodzone przez panią dyrektor bonami upominkowymi do Empiku lub innymi nagrodami rzeczowymi.

To spotkanie wszystkich mieszkanek bursy miało także inny cel i niosło za sobą wiele emocji. To była chwila, kiedy mogłyśmy pożegnać wychowawczynię, panią Alicję Puzio i podziękować jej za opiekę, wsparcie i wiele wspólnych, ciepłych chwil podczas ponadrocznej pracy z nami. To również czas powrotu i powitania pani Magdaleny Szczypińskiej, która powróciła do nas po rocznej przerwie. Były kwiaty, pamiątkowe upominki i łzy wzruszenia, a na koniec słodki poczęstunek.

Teraz już mamy II półrocze. Przed nami kolejne wyzwania, realizacja podjętych planów i dążenie do osiągania kolejnych wytyczonych celów. Oby nam się to wszystko udało.

Galeria

 

 
Spotkanie wigilijne PDF Print E-mail

Każdego roku, przed świętami Bożego Narodzenia, chcąc wspólnie przeżywać ten szczególny okres, w bursie organizowane jest spotkanie wigilijne. Tym razem miało ono miejsce 17 grudnia i przybrało charakter głównie wspólnego kolędowania. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor i złożeniu życzeń, dziewczęta z sekcji kulturalno - oświatowej przedstawiły część artystyczną. Zrobiło się nastrojowo, a usta same wyrywały się do śpiewu. Choć śpiewamy kolędy każdego roku, słowa tekstów czasami umykają. Żeby było łatwiej, mogłyśmy zerkać na tekst wyświetlany przy pomocy rzutnika. Aby jeszcze bardziej umilić ten czas, pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek. A po nim... ciąg dalszy kolędowania.

Galeria

 

 
Odwiedziny Mikołaja PDF Print E-mail

Ho ho..., ho ho..., z takim okrzykiem i przy dźwiękach dzwoneczka Mikołaj ogłaszał swoje wejście do pokoju, ku uciesze wszystkich mieszkanek. I choć broda zasłaniała mu usta, widać było po oczach, że niesie z sobą radość, a szeroko uśmiechnięta Śnieżynka, która mu towarzyszyła i pomagała, była jej uzupełnieniem. Choć te odwiedziny na ogół nie trwają długo, bo inni czekają, to wnoszą pogodę ducha, chwilę relaksu i zapomnienia o codziennych problemach. No i oczywiście zawsze jest coś... słodkiego.

Dziękujemy Mikołajowi, że i tym razem o nas nie zapomniał. Do zobaczenia za rok!

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 13

Rekrutacja 2020/2021

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka