JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Tak szybko mija czas...

28 kwietnia br. pożegnałyśmy uroczyście tegoroczne maturzystki. Młodsze koleżanki przygotowały część artystyczną, a pani dyrektor wygłosiła słowo pożegnalne i życzenia jak najlepszego zdania egzaminów i udanego startu w dorosłe życie. Niestety, takie chwile często bywają wzruszające i niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Podczas poczęstunku wspominano wspólnie spędzone chwile w bursie i szczególnie ważne momenty. Na zakończenie wszyscy zapozowali do wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim maturzystkom życzymy "połamania piór"!

Galeria

 

 
Najsympatyczniejsza... PDF Print E-mail

Z roczną przerwą spowodowaną pandemią, wróciłyśmy do tradycyjnych wyborów Najsympatyczniejszej Mieszkanki Bursy. W tym roku została nią zawsze uśmiechnięta, pomocna i życzliwa Julia Wronkowska.

GRATULUJEMY!

 

 
"Tarta wytrawna" - warsztaty kulinarne PDF Print E-mail

Warsztaty kulinarne weszły już na stałe w harmonogram zajęć organizowanych w naszej bursie, które cieszą się na ogół sporym zainteresowaniem ze strony dziewcząt. Każe spotkanie, to szansa na wykonanie czegoś oryginalnego, nierzadko czegoś, czego nie robi się w domu za często. Ostatnio było bardzo kolorowo na stole, bo aby przygotować tartę wytrawną i to na różne sposoby, potrzeba sporo składników. Można było wykazać się inwencją w zestawianiu ze sobą różnych składników i wysłuchać dobrych rad od pani intendentki. To, co przygotowały dziewczęta, było tak smaczne, że w mig zniknęło ze stołu.

Galeria

 

 

 
Dyktando 2022 PDF Print E-mail

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który obchodzimy 21 lutego, chętne dziewczęta miały okazję wykazać się wiedzą z zakresu zasad pisowni języka polskiego i wziąć udział w dyktandzie. Chętnych do zmierzenia się z tekstem nie było zbyt wiele, ale te które stanęły do boju, wykazały się bardzo dobrą znajomością ortografii. Choć tytuł Mistrza Ortografii 2022 przypadł jednej wychowance, gratulujemy wszystkim, które wzięły udział w tej zabawie.

Galeria

 

 
PDF Print E-mail

BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE 2021

 

Po raz kolejny nasza bursa przystąpiła do programu BohaterON. W tym roku szkolnym program został zatytułowany "BohaterON w Twojej Szkole". Obecna edycja zaowocowała ciekawymi akcjami, takimi jak:

  • przygotowanie własnoręcznie przez wychowanki kartek dla powstańców,
  • zorganizowanie Wieczoru Patriotycznego,
  • projekcja filmu "Bród, smród i wesela",
  • oddanie hołdu poległym w Powstaniu Warszawskim  podczas II wojny światowej pod Krzyżem Katyńskim w Elblągu.

 

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 16

Rekrutacja 2022/2023

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka