JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Konkursy
Konkurs fotograficzny PDF Print E-mail

 

 

 
Konkurs na kartkę świąteczną PDF Print E-mail

 

 
Konkurs recytatorski PDF Print E-mail

 

 
Konkurs recytatorski PDF Print E-mail

Dnia 13 listopada b.r. wszystkie chętne wychowanki mogły wziąć udział w wieczorze poetycko - wokalnym, podczas którego odbył się konkurs recytatorski. Spotkanie to rozpoczęło się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, po którym uczestniczki kolejno zaprezentowały przygotowane wcześniej utwory. Mogłyśmy usłyszeć m.in. "Przesłanie pana Cogito" Zbigniewa Herberta, "Elegię o chłopcu polskim" Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, "Niepodległość" Marcina Wolskiego, "Do polskiego chłopięcia" Władysława Bełzy. Poziom recytatorski był bardzo wysoki i jury miało problem z wyłonieniem zwycięzcy. Ostatecznie wygrał utwór Władysława Bełzy " Do polskiego chłopięcia" w wykonaniu Natalki. Cały wieczór przeplatany był pieśniami patriotycznymi w wykonaniu uzdolnionych koleżanek i przy akompaniamencie gitary.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony wieczór.

Galeria

 

 
Konkurs historyczny PDF Print E-mail

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości trwają u nas już od dłuższego czasu. W listopadzie, szczególnie zadbałyśmy o udekorowanie bursy elementami symbolizującymi to wyjątkowe wydarzenie. Tuż przed 11 listopada odbył się konkurs z wiedzy historycznej nawiązującej do tematyki odzyskania niepodległości i nie tylko. Wzięły w nim udział trzyosobowe drużyny z każdej grupy wychowawczej. Zawodniczki mogły sprawdzić swoją wiedzę, a wszystkie uczestniczki poszerzyć wiadomości z historii podczas oglądania prezentacji multimedialnej. Jury, po sprawdzeniu testów, wyłoniło zwycięską drużynę, którą reprezentowały przedstawicielki grupy III i wręczyło nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim dziękujemy za udział w zabawie.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2

Rekrutacja 2020/2021

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka