JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Udział w Targach Pracy i Edukacji PDF Print E-mail

Po raz kolejny nasza bursa wzięła udział w Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się dnia 25 kwietnia b.r. w hali sportowo - widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej. Nasze roześmiane mieszkanki rozdawały - wcześniej przygotowane - wizytówki i prospekty przedstawiające najważniejsze informacje o bursie. Częstując rogalikami, zachęcały do zamieszkania w niej, przekonując jednocześnie, że to będzie bardzo dobra decyzja.  Z dużym zaangażowaniem opowiadały zainteresowanym grupkom gimnazjalistek, dlaczego warto wybrać Bursę Szkolną Nr 2. Mówiły o tym z własnego doświadczenia i szczerego przekonania. To była świetna promocja bursy w ich wykonaniu. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie - dziękujemy.

Galeria

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka