JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Podsumowanie I półrocza PDF Print E-mail

I już jesteśmy po zakończeniu I semestru. Na ogólnym zebraniu z wszystkimi mieszkankami bursy, Pani dyrektor podsumowała wyniki w nauce oraz zakres aktywności wychowanek w prace tak na terenie bursy jak i poza nią. Ogólnie wypadłyśmy całkiem nieźle. Średnia ocen wszystkich mieszkanek bursy - prawie 4,0 - świadczy, że poważnie podchodzimy do obowiązków szkolnych i wiemy, że nauka będzie miała swoje odbicie w naszej przyszłości.

Ponad połowa dziewcząt znajduje czas na działalność w sekcjach i Młodzieżowej Radzie Bursy organizując imprezy z różnych okazji, pomoc koleżeńską w nauce, zbiórki surowców wtórnych. Bardzo prężnie działa Klub Wolontariusza, którego członkinie wspierają m.in. hospicjum, niepełnosprawne osoby, dzieci potrzebujące pomocy w nauce, schronisko dla zwierząt. Wszystkie wychowanki, które aktywnie działają na terenie bursy zostały nagrodzone wspólnym wyjściem do kina, a dodatkowo najlepsze uczennice - bonami do Empiku.

Na tym spotkaniu został również rozstrzygnięty Konkurs na Najsympatyczniejszą mieszkankę bursy. Została nią zawsze uśmiechnięta Julia Jarosz z gr. II. Bezapelacyjnie należy jej się ten tytuł. Jej oraz wszystkim osobom, które osiągnęły swój mały lub większy sukces gratulujemy, a tym wszystkim, które aktywnie pracowały na rzecz bursy i innych osób - dziękujemy!

A na zakończenie, po całej oficjalnej części, mogłyśmy osłodzić sobie chwile pysznym ciastem :)

Galeria

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka