JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Kawiarenka - wieczór z grami planszowymi PDF Print E-mail

Dnia 11 stycznia 2018 roku mogłyśmy uczestniczyć w spotkaniu pod hasłem "Kawiarenka czyli wieczór z grami planszowymi". Studenci odbywający w naszej bursie praktykę, postanowili rozruszać nasze umysły, wyobraźnię i koncentrację i zorganizowali dla nas rozgrywki w wybrane gry. Do dyspozycji miałyśmy Party Time, Monopol, Rummikub, Scrabble, szachy, bierki i karty. Przy dwóch stołach zebrały się dwie drużyny prowadzone przez jednego praktykanta. Największą popularnością cieszyło się Party Time. Jeśli ktoś nie zna tej gry, to zachęcamy do zainteresowania się nią. Przynosi dużo zabawy, śmiechu, niesamowicie integruje i pobudza wyobraźnię. Będziemy czekały na kolejny taki wieczór.

Galeria

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka