JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Spotkanie wigilijne PDF Print E-mail

Nie zdążyłyśmy jeszcze ochłonąć po spotkaniu z przesympatycznymi uczestnikami Uniwersytetu III Wieku, a już 19 grudnia 2017 roku kolejne emocje związane z naszym corocznym spotkaniem wigilijnym. Przy pięknie udekorowanych i zastawionych pysznościami stołach, życzeniach świątecznych i części artystycznej zaprezentowanej przez sekcję kulturalno-oświatową, nietrudno było poczuć magię zbliżających się świąt. Płonące świece, miłe rozmowy i uśmiech na twarzach wszystkich dopełniły poczucia, że ten wieczór jest wyjątkowy. Może sprawi, że drobne urazy i nieporozumienia, jakie czasami się pojawiają, znikną i powróci akceptacja i zrozumienie.

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka