JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

"Pola Nadziei 2015" PDF Print E-mail

Dnia 18 kwietnia, mimo wietrznej pogody, przedstawicielki naszej bursy - w tym i ja - zostałyśmy wolontariuszkami "Żonkilowych pół nadziei" - akcji wspierającej elbląskie hospicjum. Zbierałyśmy pieniądze wędrując ulicami miasta. Każdy datek nagradzałyśmy kwiatkiem i plakietką informującą o akcji. O godz.12.00 wszyscy spotkali się na Placu Jagiellończyka by zaprezentować przygotowany wcześniej plakat reklamujący odbywającą się akcję. Nasz transparent tak się spodobał jury, że uznano go za najlepszy i najciekawszy i tym samym zajęłyśmy I miejsce w konkursie. Nagrodą był aparat fotograficzny i Słownik angielsko-polski. Wróciłyśmy do bursy zmarznięte ale zadowolone, bo spełniłyśmy dobry uczynek i pomogłyśmy innym.

Paula Ponikowska gr. I

Galeria

 

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka