JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Wieczór bajkowy PDF Print E-mail

Kolejna akcja "Klubu Ośmiu". Oto jak zrelacjonowała ją Paula Ponikowska z gr. I.

"Dnia 16 października 2014 roku poszłyśmy do świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy szkole Podstawowej Nr 4 na specjalnie dla nas przygotowany wieczór bajkowy. Występ rozpoczął taniec dzieci, w który chętnie się włączyłyśmy. Po wspólnej zabawie dzieci recytowały wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, m.in. "Lokomotywę" czy "Murzynka Bambo". Wychodziło im to naprawdę dobrze i widać było wielki wcześniejszy wkład pracy w przygotowanie się do tego występu. Ponieważ nie była to pierwsza nasza wizyta w tej szkole, dzieci nie czuły tremy ani zmieszania przed nami. Po występie zostałyśmy zaproszone na podwieczorek, któremu towarzyszyła miła rozmowa z dziećmi i ich opiekunką. Wróciłyśmy do bursy pozytywnie zaskoczone umiejętnościami aktorskimi maluchów i pełne wrażeń, jak tez nowych doświadczeń. To był naprawdę miły wieczór."

Galeria

 

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka